O nas

La Digue jest międzynarodową marką, która doskonale sprzedaje się w ponad 10. krajach europejskich. Za sukcesem La Digue stoi duży zespół specjalistów, którzy pracują bez wytchnienia celem udostępnienia Ci najlepszej porady. Cały czas nadążamy za nowymi trendami i stale się rozwijamy, wzbogacając naszą ofertę produktową. Dokładamy wszelkich starań do zaspokojenia naszych klientów,ponieważ najcenniejsze dla nas jest ich zadowolenie.

La Digue to miejsce przystępnych cenowo, skutecznych i wysokiej jakości produktów do pielęgnacji urody i domu. My w La Digue wierzymy, że zdrowie i uroda powinny być dostępne dla wszystkich, więc oferujemy nasze produkty w atrakcyjnych cenach. Naszym celem jest zapewnić przystępną cenowo alternatywę dla drogich produktów kosmetycznych, dzięki czemu wiele kobiet czuje się pewniej i piękniej. U nas znajdziesz najlepsze oferty, w ten sposób nasi klienci mogą cieszyć się najlepszą jakością produktów i usług dostępnych na rynku bez rujnowania swojego budżetu. Naszym celem jest osiągnięcie najlepszej obsługi klienta,świetnych cen i szybkiej dostawy.

Statystyki

  • W promocjach nasi klienci
    zaoszczędzili 37 023 000 zł
  • Otrzymujemy 3
    zamówieniana minutę
  • 21 nowo otwartych sklepów internetowych
  • 139 000+zamówień w 2018 r.
Gdzie mogę zamówić?

Możesz zamówić produkty marki La Digue w naszych sklepach internetowych dostarczających naszych produktów do krajów w całej Europie.

Skontaktuj się z nami:

Biuro Polska

Obserwuj nas: